Soustředění 09/2020

18. – 20. 9. 2020Penzion Velké sedlo

JIŘÍK – KANEC – LIBOR – ŠURDA – VELOUŠ – ALFIK – MICHAL – ZACHAR

Podzimní soustředění je za námi a myslím, že i tentokrát se povedlo. Oproti obvyklému standardu jsme se tentokrát nevydali na východ do Beskyd, ale zvolili jsme západní směr a vyrazili na Kružberk.

Penzion Velké sedlo se nachází přímo pod hrází této přehrady a my zde nalezli vše co bylo potřeba. Ubytování bylo pro naše potřeby dostatečné, jídlo v restauraci naprosto vyhovovalo našim potřebám a tvrdému režimu, který nám byl naordinovám naším výživovým poradcem. Pitný režim byl částečně dodržován za pomoci vlastních iontových nápojů a také bečkou vitamínové bomby R12 s chladícím zařízením zapůjčeným od majitele penzionu.

Antukový kurt nebyl sice mezinárodních kvalit, ale pro páteční nohejbalové odpoledne a sobotní tenisový turnaj byl naprosto vyhovující. Kurt jsme měli k dispozici po celou dobu a jak už to tak bývá, využili jsme jej na maximum. Sobotní tenisový turnaj ovládla dvojice Alfik – Libor a když poté Baníček zvítězil 3:0, což jsme sledovali live, nemohl být Libor spokojenější.

Celkem se soustředění povedlo – vše vyšlo, počasí, místo, sestava – vše se sešlo parádně a nezbývá než se těšit na soustředění 2021!! Možná na stejném místě a snad ve větším počtu!!

6 komentářů u „Soustředění 09/2020“

Napsat komentář